Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Kołakowski spotkał się z Kaczyńskim

Główne zdjęcie
Lech Kołakowski i Jarosław Kaczyński podczas konwencji PIS w Łomży 2012 rok

- Rozmowa się odbyła, szkoda że nie latem – potwierdza spotkanie z prezesem Jarosławem Kaczyńskim poseł Lech Kołakowski. O efektach nie chce mówić, ponieważ głosowania przerwały spotkanie i panowie mają wrócić do rozmowy.

W samo południe w Sejmie spotkali się prezes PiS Jarosław Kaczyński i poseł PiS (jeszcze) Lech Kołakowski. O czym rozmawiali? Jakie decyzje?

- Wiele spraw o sytuacji w partii zostało poruszonych, ale nie ma żadnych decyzji – wyjaśnia poseł Kołakowski. - W trakcie rozmów nie mówi się o efektach – kończy rozmowę ze względu na toczące się głosowania.

Nie wiadomo kiedy zakończy się rozmowa obu panów. 

Przypomnijmy, wczoraj w porannej rozmowie z Robertem Mazurkiem w RMF.FM poseł ogłosił wystąpienie z PiS. Zapowiedział, o czym mówiło się już wcześniej, że więcej osób chce wystąpić i założyć koło poselskie. Wszystkie media żyły tematem rozłamu w PiS wczoraj, aż wieczorem szef komitetu wykonawczego partii Krzysztof Sobolewski poinformował o odwieszeniu 13 posłów z wyjątkiem Kołakowskiego i Ardanowskiego. 

W opublikowanym na 4lomza.pl wywiadzie, poseł Kołakowski żalił się na utrudnioną komunikację z prezesem Kaczyńskim. „Od maja brak było możliwości spotkania się” - mówił.

Dziś w samo południe odbyło się spotkanie, które, jak wyjaśniał Kołakowski, nie zostało zakończone i panowie mają wrócić do rozmów.

Kilka godzin później Krzysztof Sobolewski, szef Komitetu Wykonawczego poinformował o odwieszeniu w prawach członka PIS Lecha Kołakowskiego i Jana Krzysztofa Ardanowskiego.

To jednak nie kończy sprawy. Poseł po spotkaniu z prezesem mówił dziennikarzom, że Jego pozostanie w PIS jest sprawa otwartą.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę