Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Rekordowe zarobki na Pepees-ie

Z 53 zł i 20 groszy na 61 zł i 70 groszy o tyle zdrożały akcje łomżyńskiego Pepeesu podczas ubiegłotygodniowych sesji Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Właściciel akcji jedynej łomżyńskiej spółki notowanej na Giełdzie w ciągu tygodnia zarobili więc ponad 16%. Najwyższy wzrost na akcjach Pepeesu odnotowano w piątek. Wówczas walory wzrosty o ponad 13%.

Dodajmy, że w skali trzech miesięcy akcje spółki zdrożały o ponad 70%. Z około 35 zł pod koniec lipca do 61 zł i 70 groszy w piątek.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę