Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Idzie deszcz ze śniegiem

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Początek tygodnia będzie względnie ciepły, okresami pojawią się słabe opady deszczu zapowiada IMGW w swojej tygodniowej prognozie. Od piątku ochłodzenie i spadnie deszcz ze śniegiem.

W poniedziałek opady z zachodniej części kraju będą przemieszczać się na wschód i wieczorem u nas popada. Temperatura maksymalna od 7°C do 8°C. 

We wtorek temperatura podobnie i możliwe przelotne opady deszczu. We środę nieco cieplej i ciągle możliwe małe opady deszczu. 

W czwartek sporo słońca, ale od zachodu nasunie się strefa frontu z chmurami i opadami. Wzrośnie prędkość wiatru. Nadal w miarę ciepło – od 7°C do 10°C. 

Noce bez przymrozków. 

W piątek zacznie napływać chłodniejsze powietrze z północnego zachodu. Będzie dużo chmur z przelotnym deszczem,  na północnym zachodzie kraju możliwe opady deszczu ze śniegiem. Chłodniej – temperatura maksymalna od 3°C do 5°C.

W sobotę i niedzielę utrzyma się nad Polską chłodniejsze powietrze. Na północy kraju nadal możliwy deszcz ze śniegiem. W nocy z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę możliwy lekki mróz, do -2°C. 

Najchłodniejszym dniem będzie sobota, gdzie nawet w dzień temperatura może nieznacznie przekroczyć 0°C. W piątek temperatura będzie wahała się w granicach 3°C, a w niedzielę nieco cieplej i może dojść do 7°C.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę