Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Przy urnach nieco luźniej niż dwa tygodnie temu

8,14% w Łomży, a 9,81% w powiecie łomżyńskim to frekwencja wyborcza na godzinę 10.30. podczas dzisiejszej drugiej tury wyborów prezydenckich. To nieco niższa frekwencja niż dwa tygodnie temu podczas pierwszej tury wyborów prezydenckich. Wówczas w Łomży frekwencja na 10.30 wyniosła 8,32%, a w powiecie 8,58%. W całym Okręgu Wyborczym wyborczym nr 35 obejmującym byłe województwo łomżyńskie przez pierwsze 4 i pół godziny dogrywki prezydenckiej do urn doszło 9,67 % uprawnionych.

Dziś najwięcej wyborców do 10.30 głosowało w gminie Klukowo. Tu frekwencja wyniosła aż 19,87%. Najniższa jest za to w Piątnicy. Tu do urn poszło zaledwie 5,98% wyborców.
Przypomnijmy lokale wyborcze będą czynne do godziny 20.00.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę