Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Najlepsze na łomżyńskich Wertep'ach są Uazy

Jadąca Uazem załoga Dariusz i Bartłomiej Krzywkowscy z Warszawy wygrała 26 Amatorski Rajd Samochodów Terenowych WERTEP. Przez całą sobotę po bezdrożach Ziemi Łomżyńskiej ścigało się kilkadziesiąt samochodów terenowych prowadzonych przez kierowców z niemal całej Polski. Wśród przeszkód przygotowanych przez organizatorów Rajdu był m.in. tor motokrosowy na Forcie III w Piątnicy.

Trasa Rajdu Łomża - Piątnica – Nowogród liczyła sobie niemal równe sto kilometrów. Organizatorzy po drodze przygotowali wiele atrakcji. Wśród nich było sześć odcinków specjalnych. Uczestnicy musieli pokonać m.in. Żwirownie w Elżbiecinie, Fort III w Piątnicy i starorzecza Narwi w Nowogrodzie. Na tresę rajdu w sobotni poranek z Łomży wyjechało aż 70 załóg, ale do mety wieczorem w Nowogrodzie dojechało 57 z nich. Na wertepy okolic Łomży wyjechały terenówki marek: Mercedes, Land Rover, Jeep, Nissan, Toyota i poczciwe Gazy i Uazy.
Może to wydawać się zaskakujące, ale na bezdrożach Ziemi Łomżyńskiej najlepiej wypadły Uazy. Załogi jadące tymi samochodami zajęły pierwsze, drugie i czwarte miejsce.
26 Amatorski Rajd Samochodów Terenowych WERTEP wygrała załoga Dariusz i Bartłomiej Krzywkowscy z Warszawy jadący Uazem. Tuż za nimi sklasyfikowano Tomasza Dąbrowskiego i Radosława Drągowskiego z Białegostoku, którzy także wystartowali w Uazie. Trzecie miejsce zajęli jadący Suzuki Jacek Ambroziak i Tomek Biernacki ze Słomczyna.

Najwyżej z łomżan na 26. pozycji zostali sklasyfikowani Daniel Potocki i Sławomir Sitek jadący samochodem marki Gaz 69.

Organizatorem Rajdy był warszawski Klub Miłośników Samochodów Terenowych Wertep.

W załączniku poniżej zdjęć klasyfikacja końcowa Rajdu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę