Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Edukator swiętuje Dzień Nauczyciela

Ponad 200 nauczycieli, rodziców oraz dyrektorów szkół prowadzonych przez Stowarzyszenie Oświatowe Edukator z Łomży spotkało się dziś w Łomży na obchodach Dnia Nauczyciela. Przyjechali goście z całego kraju, m.in. z ośrodków na Lubelszyczyźnie, w Bieszczadach i w Polanicy Zdrój. Prezes Stowarzyszenia Barbara Kuczałek powiedziała, że obecnie szkoły Edukatora funkcjonują już na terenie 19 gmin w całym kraju. Jest prawie 25 placówek, w których uczy się ponad tysiąc dzieci. Szkoły Edukatora zatrudniają 200 nauczycieli. Ponadto Stowarzyszenie prowadzi dwa licea dla dorosłych i dwa przedszkola w Łomży, a od września zapewnia podstawową opiekę i edukację przedszkolną ponad pięciuset dzieciom w placówkach na terenie woj. podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.

Zdaniem Alicji Tomaszewskiej z Kuratorium Oświaty, poziom kształcenia w szkołach Edukatora nie jest wcale niższy niż w innych szkołach, mimo że często dysponują one znacznie gorszymi warunkami kształcenia. Najlepsi nauczyciele i najlepsze szkoły uhonorowano dziś nagrodami i odznaczeniami.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę