Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Premier zamyka cmentarze od soboty

Główne zdjęcie
Premier Mateusz Morawiecki

Premier Mateusz Morawiecki na konferencji prasowej zapowiedział zamknięcie cmentarzy. Oznacza to, że w sobotę, w niedzielę - Dzień Wszystkich Świętych i w poniedziałek - Zaduszki, nie będzie można odwiedzać grobów.

- Tradycja jest mniej ważna niż życie - argumentował premier.

- Seniorom powyżej 70 lat zaleca się, aby przez dwa tygonie pozostali w domach. Nie spotykać się z dziećmi, wnukami i młodzieżą - mówił Morawiecki

Od poniedziałku każdy kto może, przechodzi na pracę zdalną. - Musimy zerwać ten łańcuch zakażeń, w dyscyplinowany sposób ograniczać kontakty między ludźmi. Jest to nakaz dla administracji publicznej i apel do przedsiębiorców - komunikował szef rządu.

Minister Zdrowia poinformował, że jeśli domownik ma koronawirusa automatycznie, bez konieczności kontaktu z sanepidu, wszyscy domownicy wchodzą w kwarantannę.

Premier dodał, że zarówno przedszkola jak i szkoły dla uczniów klas I-III pozostaną otwarte, a nauka będzie kontynuowana w formule stacjonarnej.

mm
pt, 30 października 2020 15:43
Data ostatniej edycji: pt, 30 października 2020 19:10:38

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę