Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 26 listopada 2020 napisz DONOS@

Potrącenie rowerzystki

Na skrzyżowaniu ulic Zawadzkiej z Ks. Anny, na przejeździe rowerowym, kierujący seatem potrącił kobietę. Na szczęście po opatrzeniu przez pogotowie zwolniono ją do domu.

Jak przekazuje młodszy aspirant Piotr Milewski z Komendy Miejskiej Policji w Łomży, rowerzystka prawidłowo przejeżdżała przez ul. Zawadzką od strony Ks. Anny. Jadąć już drugą nitką ulicy seat uderzył w przednie koło roweru. Zanim się zatrzymał rower przerysował mu bok i uszkodził bagażnik rowerowy. Jak się okazało, kierujący seatem od strony ul. Sikorskiego wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Tłumaczył to tym, że ruszyły samochody skręcające w lewo i odruchowo on też pojechał, choć dla jadących prosto było światło czerwone. Na szczęście rowerzystce nic poważnego się nie stało.

200829104429.jpg
Foto:
Foto:
mm
cz, 29 października 2020 14:53
Data ostatniej edycji: cz, 29 października 2020 18:21:49

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę