Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 26 listopada 2020 napisz DONOS@

Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach

Główne zdjęcie
Przed cmentarzem na ul. Kopernika

W związku z obchodami Dnia Wszystkich Świętych, od piątku 30 października br. do poniedziałku 2 listopada, w okolicy cmentarzy w Łomży wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu - informuje Ratusz. Największe zmiany będą dotyczyły skrzyżowania ulicy Sikorskiego z ul. Zawadzką.

- W piątek przed godz. 15:00 na ul. Zawadzkiej wyłączony z ruchu zostanie jeden pas lewoskrętu w ul. Sikorskiego. Natomiast na ulicy Sikorskiego, przed sygnalizacją świetlną, wyłączony zostanie prawy pas jazdy na wprost w kierunku al. Legionów. Zmiany te są podyktowane dopuszczeniem możliwości parkowania na wysokości cmentarza na prawym pasie jezdni ul. Sikorskiego  - wyjaśnia Łukasz Czech z biura prasowego - będą obowiązywały do godzin popołudniowych w poniedziałek.

Na skrzyżowaniu ulicy Zawadzkiej i Kopernika jeden z parkingów przeznaczony zostanie pod handel.

Na ul. Przykoszarowej, w związku z zajęciem placu manewrowego autobusów MPK pod handel, zmianie ulegnie umiejscowienie przystanku autobusowego.

200829104429.jpg
mm
cz, 29 października 2020 14:23
Data ostatniej edycji: cz, 29 października 2020 18:27:06

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę