Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 26 listopada 2020 napisz DONOS@

Miss Wiktoria Wiśniewska przed kolejnym konkursem

Główne zdjęcie
Wiktoria Wiśniewska FOT Paweł Wądołowski CBTR.pl

Wiktoria Wiśniewska, Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018, będzie reprezentować nasz region na międzynarodowym konkursie Miss Globe 2020 – informuje Anna Kurządkowska-Kosińska, organizatorka konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej w przesłanym komunikacie

Pochodząca z Grajewa 19-letnia Wiktoria Wiśniewska została Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej w 2018 roku. W tym samym roku została 2 Wicemiss Polski Nastolatek. Na koncie ma także TOP10 Miss Tourism Metropolitan International 2019. Teraz ma szansę na Miss Globe 2020. Właśnie wyleciała do Albanii na konkurs. 

Konkurencja będzie ogromna – pisze  Anna Kurządkowska-Kosińska. Organizatorzy zaprosili około 60 reprezentantek najodleglejszych zakątków świata. Zgrupowanie rozpocznie się 29 października, a zakończy uroczystą Galą Finałową w dniu 12 listopada. 

Do wyjazdu  Wiktorię przygotowywała Anna Kurządkowska-Kosińska, organizatorka konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej. - W czasach pandemii takie przygotowania wymagają podwójnego zaangażowania – wyjaśnia - załatwienia wszystkich formalności związanych z opuszczeniem kraju oraz bezpiecznym przekroczeniem granic Albanii, a także wykonanie kompletu niezbędnych badań. Skompletowanie bardzo różnorodnej garderoby oraz zadbania o to, aby świeżo upieczona studentka miała usprawiedliwioną, prawie trzytygodniową, nieobecność na uczelni. Niełatwo było to wszystko zrobić na tzw. "odległość".
Przy okazji Anna Kurządkowska-Kosińska dziękuje Pawłowi Wądołowskiemu, fotografowi konkursu, za pomoc w przygotowaniach w postaci reportaży i wideowizytówki, których potrzebowała reprezentantka.

"Nie mogłam doczekać się wyjazdu. Jestem szczęśliwa i dumna, że kolejny raz mogę reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej. To dla mnie ogromne wyróżnienie. Najbardziej cieszy mnie fakt, że to właśnie Łomża, miasto w którym stawiałam pierwsze kroki w konkursach piękności biorąc udział w wyborach Miss Ziemi Łomżyńskiej oraz moje rodzinne Grajewo, będą kolejny raz promowane w świecie. "Wiki, pamiętaj skąd jesteś", Ania od zawsze mi to powtarza i chyba już mocno weszło mi to w krew. Dlatego pragnę podkreślać to w każdym miejscu na ziemi. Jak zawsze, dam z siebie wszystko, jak będzie, zobaczymy po powrocie. Od samego efektu, celu, ważniejsza jest droga, która do niego prowadzi. Moja, wśród tych wszystkich życzliwych ludzi, nie prowadzi przez wyboje i zakręty, za co ogromnie dziękuję i jestem wdzięczna". - pisze Wiktoria.

200829104429.jpg
mm
cz, 29 października 2020 14:11
Data ostatniej edycji: cz, 29 października 2020 20:48:00

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę