Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 26 listopada 2020 napisz DONOS@

Kolizja z karetką pod Małym Płockiem

Na drodze krajowej 63, w lesie między Rogienicami a Małym Płockiem, karetka jadąc na sygnale otarła się z osobówką. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale oba pojazdy zostały lekko uszkodzone.

Zdarzenie miało miejsce kilka minut przed 12:00. Kierująca oplem, który brał udział w zdarzeniu relacjonuje, że jadąc w stronę Małego Płocka usłyszała sygnały dźwiękowe jadącej karetki. Zjechała na pobacze, aby ją przepuścić. TIR, który jechał z przeciwnej strony zatrzymał się dopiero równo z nią, nie dając miejsca karetce. Ze względu na głęboki rów, kierująca jak twierdzi, nie mogła już dalej zjechać. Karetka, która wyprzedzała, aby nie zderzyć sie z TIR-em otarła sie o opla. W wyniku zderzenia w osobówce wystrzeliły poduszki, porysowany jest lewy tylni błotnik i uszkodzone koło. W karetce także koło zostało uszkodzone i prawy przedni błotnik. Nikomu z ludzi nic poważnego sie nie stało. 

Kierowca TIR-a odjechał z miejsca zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:
mm
śr, 28 października 2020 12:59
Data ostatniej edycji: śr, 28 października 2020 14:05:35

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę