Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 26 listopada 2020 napisz DONOS@

Doradcy PUP w Łomży na telefon, mailowo i...

Główne zdjęcie
Powiatowy Urząd Pracy w Łomży

Utrzymujące się zagrożenie rozprzestrzeniania się koronawirusa Covid–19 spowodowało, że "w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie klientów oraz pracowników Urzędu, Powiatowy Urząd Pracy w Łomży zawiesza do odwołania bezpośrednią obsługę klientów", jednak w sprawach wymagających konsultacji możliwy jest kontakt z pracownikami PUP po telefonicznym ustaleniu terminu wizyty.

Osoby posiadające profil zaufany lub podpis kwalifikowany mogą rejestrować się jako bezrobotni i poszukujący pracy w formie elektronicznej, wykorzystując system Praca.gov.pl. Osoby niemające takich podpisów rejestrują się tradycyjnie: wypełniają wniosku o rejestrację w formie papierowej (wniosek jest do pobrania ze strony internetowej PUP https://lomza.praca.gov.pl/-/11995430-rejestracja-na-wniosek-dla-osob-nie-posiadajacych-podpisow-elektronicznych-) lub z pojemnika przed urzędem. Informacje na temat rejestracji dostępne są pod numerami tel.: 86 215 80 32 i 86 215 80 18.

Wnioski o rejestrację bezrobotnego, na formy przeciwdziałania bezrobociu i korespondencję należy wysyłać pocztą lub wrzucić w zamkniętej kopercie do urny na listy, wystawionej przed budynkiem. Kontakt telefoniczny z doradcami, z podziałem klientów według pierwszych liter nazwiska: L, S, H – 86 215 80 64;  N, P, D – 86 215 80 58;  A, B, G – 86 215 80 19;  E, O, I, W, Ś, Y, Z, Ź – 86 215 80 19;  C, Ć, J, R, U, Ż – 86 215 80 38;  K, F – 86 215 80 14;  Ł, M, T – 86 215 80 36. Na stronie PUP znajdują się numery telefonów do pracowników merytorycznych: ttps://lomza.praca.gov.pl/ksiazka-kontaktow . Przydatna może być platforma ePUAP lub mailowanie na adres: bilo@praca.gov.pl.

Powiatowy Urząd Pracy w Łomży poinformował o tych "pomocnych utrudnieniach", zabierających czas i dodających roboty wszystkim, gdyż dostęp "musi być świadczony w bezpieczny sposób i z uwzględnieniem troski o zdrowie nas wszystkich". |Pomimo niesprzyjających okoliczności każdego dnia doświadczamy Państwa uprzejmości i wdzięczni jesteśmy za okazywaną wyrozumiałość".

Opr. Mirosław R. Derewońko 

mm
wt, 27 października 2020 16:35
Data ostatniej edycji: śr, 28 października 2020 07:43:38

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę