Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Skończy się w sądzie

W sobotę informowaliśmy o wypadku na skrzyżowaniu Wojska Polskiego i Sikorskiego. Wypadek okazał się kolizją, a skończy się w sądzie.

Przypomnijmy, około 19:30 na skrzyżowaniu z sygnalizacją swietlną ulic Sikorskiego i Wojska Poslkiego zderzyły się dwa auta osobowe. Renault jechało od pl. Kościuszki i skręcało w lewą, w Sikorskiego. BMW jechało Wojska Polskiego od bawełny. Musiały jechać ze znaczną prędkością, bo zniszczenia aut były spore a akcesoria samochodowe porozrzucane dookoła. Trzy osoby trafiły do szpitala, na szczęście obrażenia określono jako do 7 dni, a to oznacza, że zdarzenie zakwalifikowano jako kolizja. Skoro skrzyżowanie ma sygnalizację świetlną, to kto wjechał "na czerwonym", albo obaj wjechali na "żółtym".

Kto winien?

Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży informuje, że winym wskazano młodego kierowcę z Renault. 18-latek, który prawo jazdy otrzymał kilka miesięcy temu, nie zgodził się z oceną sytuacji, dlatego sprawa znajdzie swój finał w sądzie.  

mm
wt, 27 października 2020 09:58
Data ostatniej edycji: wt, 27 października 2020 18:13:21

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę