Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 30 listopada 2020 napisz DONOS@

Poseł Krajewski dziękuje

- Chciałbym zapewnić, że jako osoba od urodzenia związana i od wielu lat pracująca na rzecz polskiego rolnictwa, zawsze będę bronił Waszej ciężkiej pracy i możliwości uczciwego gospodarowania – napisał w liście do rolników poseł PSL Stefan Krajewski

Wczoraj rolnicy z podlaskiego dziękowali posłom Stefanowi Krajewskiemu i Lechowi Kołakowskiemu za sprzeciwienie się ustawie tzw. „Piątce Kaczyńskiego”. Ten projekt tak wzburzył rolników, że blokowali drogi, czy jak w Łomży, ciągnikami spowalniali ruch po mieście. Tym razem dziękowali tym parlamentarzystom, którzy ich zdaniem mieli odwagę zagłosować na Nie. Rozwieszali banery dziękując za postawę i wręczali kwiaty.

Poseł Stefan Krajewski z PSL w związku z tym wysłał list, w którym pisze o wzruszeniu, jakim był dla niego niedzielny gest, w którym rolnicy osobiście przyjechali i podziękowali „Słowa wsparcia i podziękowania, za moją ostatnią aktywność poselską, dążącą do zablokowania PiS, które niszczy rolnictwo i wieś, potwierdziły, że moja służba ma sens” - napisał.

- Tak jak wszystkie inne grupy zawodowe i społeczne, rolnicy mają niezbywalne prawo do godnego życia. Codziennie korzystacie z tego prawa, pracując na lepszy los Wasz i Waszych rodzin. Przez całe, dotychczasowe życie zawodowe jestem z rolnictwem związany i wiem, jak ciężka jest to praca i jak trudne są warunki, w jakich funkcjonujecie. Dlatego jestem i będę z Wami w przekonaniu, że żadnej władzy nie wolno utrudniać Wam życia. Wierzę, że i tę walkę zwyciężymy. Razem. - zakończył list.

mm
pon, 26 października 2020 13:43
Data ostatniej edycji: pon, 26 października 2020 15:51:13

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę