Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Oblał się rozpuszczalnikiem i podpalił

W sobotę informowaliśmy o mężczyźnie, który podpalił się w bloku przy ul. Śniadeckiego. Dziś znamy więcej szczegółów.

- Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy z pogotowia o godz. 15:55 w sobotę – informuje Urszula Brulińska z łomżyńskiej policji. - „Sąsiad poparzył się ogniem. Podpalił chyba kapcie, śmierdzi na klatce” brzmiała treść zgłoszenia. Wysłany na miejsce patrol policji ustalił, że to nie kapcie na schodach. Pijany mężczyzna w korytarzu piwnicy bloku w którym mieszkał, oblał się rozpuszczalnikiem i podpalił. Poszkodowany został przewieziony do szpitala, a jego stan jest stabilny – informują policjanci. Dodają jednocześnie, że nie była to próba samobójcza.

mm
pon, 26 października 2020 09:09
Data ostatniej edycji: pon, 26 października 2020 10:16:04

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę