Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 02 grudnia 2020 napisz DONOS@

Kacper Łebkowski brązowy w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski

Kacper Łebkowski, zawodnik UKS Herkules Łomża, zajął 3 miejsce na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski z zapasach. Reprezentant Łomży wystartował w kategorii do 57 kilogramów.

W Środzie Wielkopolskiej, w dniach 23-24 października odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w zapasach w stylu wolnym. Pomimo obostrzeń sanitarno - epidomiologicznych, ale bez udziału publiczności, zawody sportowe w naszym kraju mogą się odbywać. Na starcie zawodów stanęło 67 zawodników z 31 klubów z całej Polski. Łomżę reprezentował zawodnik UKS Herkules Łomża Kacper Łebkowski. Kacper wystartował w kategorii wagowej do 57 kilogramów. W stawce ośmiu zawodników Kacper został sklasyfikowany na III miejscu, tym samym zdobywając brązowy medal.

Zawody zaliczane są do Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży, a rozgrywane są tylko w kategoriach olimpijskich. 

200829104429.jpg
Foto:
Foto:
mm
nie, 25 października 2020 16:48
Data ostatniej edycji: nie, 25 października 2020 16:57:09

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę