Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@

Wypadek na skrzyżowaniu Wojska Polskiego i Sikorskiego

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Sikorskiego. Trzy osoby trafiły do szpitala. Część skrzyżowania jest zablokowana.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący renault jechał od ronda Kościuszki ulicą Wojska Polskiego i skręcał w lewo. Natomiast bmw jechało Sikorskiego prosto w kierunku Nowogrodzkiej. Na razie nie wiadomo dlaczego oba auta wpadły na siebie. Sądząc po zniszczeniach i porozrzucanych akcesoriach samochodowych można przyjąć, że siła uderzenia była bardzo duża. Reflektor jednego z aut leżał na ul. Wojska Polskiego oddalony o około 30 metrów. 

Zdarzenia miało miejsce około 19:30. Trzy osoby trafiły do szpitala. 

 

W tej chwili ruch ul. Wojska Polskiego od Ostrołęki w kierunku ronda Kościuszki jest zablokowany. Natomiast samochody jadące ul. Sikorskiego od dworca w kierunku Wojska Polskiego zmuszeni są do jazdy w kierunku ronda Kościuszki. 

Na miejscu policjanci wyjaśniają przebieg zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
mm
so, 24 października 2020 20:14
Data ostatniej edycji: so, 24 października 2020 20:28:00

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę