Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Od poniedziałku utrudnienia przed mostem Hubala

Od poniedziałku utrudnienia na wjeździe do Łomży od strony Piątnicy nowym mostem Hubala. Firma BIK-PROJEKT Sp. z o.o. poinformowała, że od poniedziałku, tj. 26 października br. planuje rozpoczęcie robót na drodze powiatowej nr 1933B na odcinku Piątnica Włościańska – Łomża (od skrzyżowania w Piątnicy Włościańskiej do mostu Hubala).

Pracę rozpoczną się od rozbiórki chodnika i krawężnika, co spowoduje zwężenia pasa ruchu – informuje BIK-PROJEKT Sp. z o.o. w komunikacie. Po około 2 tygodniach, zostanie zamknięty jeden pas ruchu, aby sfrezować wierzchnią warstwę jezdni, potem drugi. 

Na odcinku długości 727 m, czyli od mostu do skrzyżowania w Piątnicy, zostanie ułożona 6 cm warstwa podbudowy i 4 cm warstwa ścieralna z asfaltu modyfikowanego  polimerami SMA. Powstała droga będzie w standardzie KR 3-4. Chodnik zostanie zbudowany z kostki brukowej.

Planowany termin zakończenia całości prac przewidziano do dnia 20.11.2020r.

mm
pt, 23 października 2020 09:39
Data ostatniej edycji: pt, 23 października 2020 09:59:09

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę