Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 26 listopada 2020 napisz DONOS@

Wybory odwołane

Główne zdjęcie
Pierwsza Młodzieżowa Rada Miasta

Ze względu na sytuacje epidemiczną w Polsce termin wyborów do Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży zostaje odroczony bezterminowo – pisze w zarządzeniu prezydent Łomża Mariusz Chrzanowski.

Przypomnijmy, wybory Młodzieżowej Rady Miasta miały odbyć się na wiosnę. Ze względu na ówczesny lockdown głosowanie przełożono na jesień. Prezydent swoim rozporządzeniem zarządził głosowanie na 19-20 października. Jak się okazuje, ten termin także nie był szczęśliwy. Dziś Mariusz Chrzanowski podpisał zarządzenie, które przekłada wybory do Młodzieżowej Rady Miasta bezterminowo. 

Po raz pierwszy Młodzieżowa Rada Miasta zebrała się 16. grudnia 2016 roku. Młodzieżowa Rada Miasta to ciało, które w swoim zamyśle ma pracować dla dobra i pomyślności młodzieży z Łomży. Być ciałem doradczym prezydenta i szkołą dorosłości i demokracji dla młodych. W skład 23 osobowej Rady wchodzą przedstawiciele  wybrani w szkołach ponadpodstawowych miasta Łomży. 

Podział mandatów na szkoły: „Mechaniak” posiada 4 mandaty, 1LO, 2LO, Ekonomik i Weta mają po 3 „Radnych”, 3LO i ZSTiO nr 4 po 2 mandaty, a Branżowa Szkoła im. Staszica, Katolik i Szkoły Akademickie przy WSA po jednym „radnym”.  

Ze względu na nauczanie hybrydowe niemożliwe było zorganizowanie wyborów w szkołach, dlatego odbędą się ... kiedyś.

200829104429.jpg
mm
cz, 22 października 2020 15:37
Data ostatniej edycji: cz, 22 października 2020 19:51:53

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę