Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 26 listopada 2020 napisz DONOS@

Ograniczenia w Ratuszu

- W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 i dynamicznym wzrostem zachorowań na COVID-19, od poniedziałku 26 października br. bezpośrednia obsługa mieszkańców w Urzędzie Miejskim w Łomży ulegnie zmianie – informuje Łukasz Czech z łomżyńskiego ratusza.

Jak przekazuje inspektor z biura prasowego Urzędu Miejskiego, interesanci spraw załatwianych przez Centrum Obsługi Mieszkańców, czyli: rejestracja pojazdów, prawo jazdy, ewidencja mieszkańców, dowód osobisty obsługiwani będą jedynie posiadający bilet z kolejkomatu na określoną godzinę przyjęcia. Bilety wydawane są w dni robocze od godziny 7:00 w holu Ratusza. Obsługiwani będą także umówieni na dany dzień i konkretną godzinę z pracownikiem merytorycznym wydziału w którym załatwiana będzie sprawa.

- Osoby bez biletu i nie umówione nie będą wpuszczane do budynku Ratusza – informuje urzędnik. 

Wejście do Urzędu Miejskiego będzie możliwe jedynie od strony Starego Rynku. Interesanci obowiązani są do dezynfekcji rąk przy wejściu oraz skutecznego zasłonięcia ust i nosa.

Szczegółowe informacje są dostępne na oficjalnej stronie internetowej Urzędu Miejskiego http://www.lomza.pl/index.php?wiad=10250.

mm
cz, 22 października 2020 14:26
Data ostatniej edycji: cz, 22 października 2020 14:57:09

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę