Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 30 listopada 2020 napisz DONOS@

Covid-19 zamknął kardiologię i internę w Łomży

Główne zdjęcie
Sala Oddziału Kardiologicznego

- Wraz z dynamicznym rozwojem pandemii wzrosła ilość zakażeń, pojawiły się także zakażenia wśród pracowników i wstrzymaliśmy przyjęcia do Oddziału Kardiologicznego i Wewnętrznego do odwołania - informuje Jolanta Gryc, pełnomocnik dyrektora Jarosława Pokoleńczuka ze Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Jak podaje pełnomocniczka, "pomoc pacjentom w stanie nagłego zagrożenia życia udzielana jest w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym i pozostałych oddziałach".

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że zakażenia koronawirusem dotyczą kilku lekarzy i pielęgniarek z kardiologii szpitala w Łomży, którzy przebywają na zwolnieniach lekarskich. Jeden z lekarzy na zwolnieniu stwierdził w rozmowie z 4lomza.pl, że pacjenci z kardiologii są wypisywani do domów albo przenoszeni na inne oddziały, zależnie od ich stanu fizycznego. Inny rozmówca potwierdza, że covid-19 zaatakował również kilku lekarzy oddziału wewnętrznego, który też nie przyjmie chorych. 

"Kwarantanny i zakażenia w obecnej sytuacji dynamicznego rozwoju pandemii są chyba nieuniknione. Cały czas podejmowane są działania i wdrażane procedury epidemiologiczne, aby pojedyncze zakażenia nie rozszerzały się i nie miały wpływu na zachowanie ciągłości pracy poszczególnych oddziałów i szpitala. Działania te oceniamy jako skuteczne" - pisze w odpowiedzi na pytania 4lomza.pl pełnomocnik dyrektora szpitala w Łomży. 

200829104429.jpg
mm
śr, 21 października 2020 18:44
Data ostatniej edycji: śr, 21 października 2020 21:56:55

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę