Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 30 listopada 2020 napisz DONOS@

Poszukiwany wpadł na kradzieży elektronarzędzi

Kryminalni z łomżyńskiej Policji zatrzymali 39-letniego podejrzanego o kradzież elektronarzędzi. Mundurowi odzyskali również skradzione przedmioty w jednym z lombardów na terenie miasta. Jak się okazało mieszkaniec Łomży popełnił to przestępstwo w warunkach recydywy. Dodatkowo był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniejsze kradzieże.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży, w piątkowe popołudnie zatrzymali 39-latka podejrzanego o kradzież elektronarzędzi. Do zdarzenia doszło dzień wcześniej na terenie budowy w centrum Łomży. Jak ustalili policjanci sprawca z baraku zabrał wkrętarkę, zakrętarkę akumulatorową oraz szlifierki kątowe. Pokrzywdzony oszacował swoje straty na blisko 1 500 złotych. Pracujący nad sprawą "kryminalni" już następnego dnia zatrzymali podejrzanego o kradzież mężczyznę w jego miejscu zamieszkania. Mundurowi odzyskali również wszystkie skradzione przedmioty, które 39-latek zdążył sprzedać za 200 złotych w lombardzie. Okazało się, że mężczyzna tego przestępstwa dopuścił się w warunkach recydywy. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach wyszło na jaw, że mieszkaniec Łomży jest poszukiwany nakazem sądu do odbycia kary 75 dni pozbawienia wolności za wcześniejsze kradzieże. 39-latek tego samego dnia usłyszał zarzut i trafił do zakładu karnego.

Zgodnie z Kodeksem karnym za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast w warunkach recydywy do 8 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: KMP Łomża

Foto:
Foto:
mm
wt, 20 października 2020 12:34
Data ostatniej edycji: wt, 20 października 2020 12:57:37

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę