Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Wypadek na Wojska Polskiego, auto uszkodziło rurę gazową

Na ul. Wojska Polskiego auto osobowe ścięło rurę gazową i wylądowało na boku w ogródku. Rozszczelnił się gaz. Kierowca został zabrany na badania. Prawdopodobnie był pijany.

Około 20.30 na ul. Wojska Polskiego, niedaleko wylotu ul. Dmowskiego, kierujący seatem jadąc od ronda, prawdopodobnie pijany, zjechał z drogi i ściął ogrodzenie uszkodzając przy tym instalację gazową, która się rozszczelniła. Samochód wylądował na boku na trawniku między tujami uszkadzając jeszcze drewnianą altanę. Na szczęście nikogo nie było w pobliżu, bo zdarzenie mogło skończyć się bardzo tragicznie. Elementy ogrodzenia porozrzucane były po chodniku i jezdni. Kierowcę pogotowie zabrało na badania.

Przez moment sytuacja była bardzo groźna, ponieważ ulatniał się gaz. Ul. Wojska Polskiego była całkowicie zablokowana. Pogotowie gazowe, które przybyło na miejsce wymieniło uszkodzoną rurę i przywrócono ruch. Widowiskowo wyglądało wydobycie z podwórka uszkodzonego auta. Ściągnięto w tym celu dżwig, który przeniósł seata nad tujami i ustawił na drodze.

Na miejscu pracują policjanci. Ustalają dokładny przebieg zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
mm
pon, 19 października 2020 21:13
Data ostatniej edycji: pon, 19 października 2020 22:12:12

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę