Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Rodzinna Gra Miejska pt “Rodzice za kierownicą”

25 października w niedzielę w godz.11-14 odbędzie się w Łomży Rodzinna Gra Miejska pt “Rodzice za kierownicą”. Jest to inicjatywa związana z Europejskim Dniem bez Wypadków. Celem Gry jest promowanie bezpiecznej jazdy samochodem, kształtowanie właściwych postaw na drodze, zwiększanie świadomości na temat zagrożeń wynikających z prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu, a także zachęcanie do rodzinnych oraz twórczych podróży.

Organizatorem gry jest Fundacja “L”, a w to przedsięwzięcie włączyło się wiele lokalnych firm oraz instytucji:  Państwowa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości, Komenda Policji, Grupa Ratownicza Nadzieja, Centrum Integracji Społecznej. Punkty z zadaniami będą również w sklepie Bajka przy ul. Kazańskiej oraz w Ośrodku Szkolenia Kierowców Kamiński. Projekt współfinansowany przez Urząd Miasta Łomża w ramach otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie Łomżyńskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Innych Uzależnień na 2020 rok.

Ekscytujująca gra miejska dla całej rodziny (2).jpg

W Grze bierze udział 10 zmotoryzowanych rodzin z dziećmi do 12-tego roku życia. Każda drużyna będzie poruszać się po mieście i wykonywać zadania w punktach kontrolnych. Dla każdego zespołu przewidziane są atrakcyjne nagrody: bony na paliwo oraz do restauracji każdy o wartości 100 zł, ciekawe upominki i słodycze dla dzieci a dla jednej drużyny z największą ilością punktów - voucher na kwartalny kurs językowy w Szkole Językowej Linguo. Zapraszamy do śledzenia relacji z tego wydarzenia na profilu Fundacji “L”.

tekst płatny

JJS
pon, 19 października 2020 14:04
Data ostatniej edycji: pon, 19 października 2020 14:32:14

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę