Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 30 listopada 2020 napisz DONOS@

16-latek z narkotykami

Łomżyńscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Policjanci przejęli prawie 70 gramów marihuany. Funkcjonariusze zabezpieczyli również 180 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Teraz dalszym losem 16-latka zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

W piątek 9 października, łomżyńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie środków odurzających - informuje oficer prasowy KMP w Łomży. Funkcjonariusze podejrzewali, że w jednym z mieszkań w Łomży przechowywane są nielegalne substancje. W trakcie przeszukania lokalu okazało się, że 16-letni użytkownik mieszkania posiadał foliowe torebki z zawartością suszu. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana. Policjanci zabezpieczyli blisko 70 gramów tego narkotyku. Policjanci znaleźli również 180 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

Podejrzany o posiadanie środków odurzających 16-latek usłyszał już zarzut. Policjanci prowadzą również czynności wyjaśniające o wykroczenie w związku z nielegalnie posiadaną kontrabandą. Obie sprawy znajdą swój finał w sądzie rodzinnym i nieletnich.

mm
pon, 19 października 2020 09:50
Data ostatniej edycji: pon, 19 października 2020 10:01:12

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę