Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 30 listopada 2020 napisz DONOS@

Pierwszy przymrozek

Zdziwili się ci, którzy rano musieli jechać do pracy. Przed odjazdem, po raz pierwszy tej jesieni, trzeba było skrobać samochód. Pojawiły się przymrozki. Jutro rano też może być podobnie.

Cały miniony weekend stał pod znakiem niskich temperatur. Najwyższa temperatura zanotowana przez stację pomiarową w Marianowie wyniosła 7,9°C. Było to w niedzielę o godz. 15.00. Było wietrznie i zimno. Najniższa przypadła na dzisiejszy ranek i wyniosła 1,8°C. Przypomnijmy, termometr umieszczony jest w klatce meteorologicznej 2m nad ziemią. Na ul. Kopernika w Łomży, po raz pierwszy tej jesieni słychać było poranne skrobanie szyb. To mróz na szybach i dachach zaparkowanych samochodów przypomniał, że zima coraz bliżej.

20201019_070829.jpg
Caption

 

Jutro rano temperatura także będzie oscylowała wokół 2°C i mogą pojawić się lokalnie przymrozki. W dzień temperatura powietrza nie powinna przekroczyć 10°C. Od środy będzie cieplej. We czwartek może być nawet 17°C i na weekend znów będzie spadać. Dziś w ciągu dnia mogą pojawiać się niewielkie, przelotne opady deszczu. Intensywniejsze opady spodziewane są w weekend.

200829104429.jpg
mm
pon, 19 października 2020 08:15
Data ostatniej edycji: pon, 19 października 2020 09:10:45

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę