Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Ceny LPG w górę

Ceny gazu samochodowego idą w górę. Litr tego paliwa w ciągu kilku tygodni zdrożał o 30 gr. W grudniu będziemy za autogaz płacić nawet 2,40 zł zamiast - jak jeszcze we wrześniu - 1,80 zł – przewidują eksperci. W tej chwili za litr gazu kierowcy płacą od 2 zł i 15 gr do 2zł i 20 gr. Opinie kierowców w sprawie podwyżki ceny gazu są negatywne. Podzielają je też właściciele stacji paliw.

Eksperci paliwowi tłumaczą wyższe ceny gazu zależnością od cen ropy naftowej, bo gaz powstaje jako produkt uboczny w procesie produkcji benzyny. A ropa od wiosny zdrożała niemal o 30%. Drugi powód podwyżek cen gazu to nadchodząca zima. Gaz, który tankujemy do baków, wykorzystywany jest także do ogrzewania domów i firm. Teraz jest sezon na napełnianie zbiorników, stąd większy popyt na to paliwo i wzrost cen.

Opinie kierowców w sprawie podwyżki ceny gazu są negatywne

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę