Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Drzewo spadło na samochód

W Jednaczewie, na ul. Łąkowej na samochód spadło drzewo. W pojeździe była rodzina z dzieckiem. Nikomu nic się nie stało.

Przed 16.00 w południowej części Łomży i obok miasta przeszła chmura burzowa. Powaliła kilka drzew i gałęzi w regionie. W Jednaczewie, na ul. Łakowej rodzina pakowała się do wyjazdu. W pewnym momencie nasilił się wiatr, zaczęły spadać liście i drobne gałęzie. Małżeństwo z dzieckiem schowali się do samochodu. Jak tłumaczył ojciec, gdy zobaczył lecące drzewo kazał wszystkim położyć się nisko. Drzewo przewróciło sie na opla, uszkadzając dach, tylne prawe drzwi i wybijając szybę w nich. Na szczęscie nikt z członków rodziny nie ucierpiał.

Zdaniem innego kierującego podmuch wiatru trwał kilkanaście sekund, ale był bardzo silny. 

Strażacy usunęli drzewo z samochodu i odblokowali drogę.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
mm
nie, 04 października 2020 16:41
Data ostatniej edycji: nie, 04 października 2020 18:21:48

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę