Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 października 2020 napisz DONOS@

Rada Miasta zwiększyła ilość koncesji

Główne zdjęcie
Sesja Rady Miasta

Rada Miasta przyjęła Uchwałę zaproponowaną przez Klub Radnych Koalicji Obywatelskiej zwiększającą liczbę punków sprzedaży alkoholu w mieście.

Po burzliwej dyskusji Radni 13 głosami za, 2 wstrzymującymi się i 7 przeciw, przyjęli Uchwałę łączącą Uchwały w sprawie ustalenia maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych na terenie miasta Łomża i w sprawie zasad usytuowania miejsc sprzedaży i podawania napojów alkoholowych, zasad ograniczania dostępności napojów alkoholowych w mieście Łomża. Zwiększono jednocześnie ilość zezwoleń przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży 4,5%-18% alkoholu z wyjątkiem piwa do 70 oraz dla grupy zawierającej powyżej 18% alkoholu, także do 70.

Przed Radą Miasta wystąpili przedstawiciele biznesu czyli Lidla i Venedy, którzy wskazywali na wpływ alkoholu na ich biznes. Dla równowagi radny Kowalewski zapytał, dlaczego nie zaproszono Pani dyr. WOPITU Renaty Szymańskiej, która zawodowo zajmuje się uzależnieniami. 

Po burzliwej dyskusji, momentami odwołującymi się do wiary, przyjęto zaproponowaną Uchwałę.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę