Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 października 2020 napisz DONOS@

Stracili prawo jazdy za prędkość

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Dwóch mężczyzn i kobieta straciło prawo jazdy za zbyt szybką jazdę na terenie zabudowanym. Miejsca kontroli drogowej zostały wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa - informują łomżyńscy policjanci.

Po godzinie 11.00 w Łomży na ulicy Zawadzkiej policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę mazdy. Kobieta jechała z prędkością 110 km/h, przekraczając tym samym dopuszczalną w obszarze zabudowanym prędkość o 60 km/h. Kilka minut później, tym razem w Laskach w gminie Zbójna, zatrzymany został 32-letni kierowca opla. Mężczyzna przekroczył prędkość o 52 km/h. Natomiast tuż po godzinie 12, również w Laskach, został zatrzymany do kontroli drogowej seat. Kierujący nim 22-latek jechał z prędkością o 56 km/h wyższą niż dopuszczalna (106 km/h). Za popełnione wykroczenia wszyscy natychmiast stracili prawa jazdy.

Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę