Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 października 2020 napisz DONOS@

Zablokowana droga S8 w Jeżewie

Wcześnie rano doszło do zderzenia ciężarówki z ciągnikiem siodłowym, który ciągnął przyczepy cyrkowe. Chwilę później kierowca chłodni chcąc ominąć wywrócił chłodnię. Droga jest zablokowana.

Jak informuje KMP w Białymstoku około godz. 5.35 doszło do zderzenia ciężarówki z ciągnikiem, który ciągnął przyczepy cyrkowe. Jak się później okazało kierujący był nietrzeźwy. Kierowca chłodni jadący w tym samym kierunku widząc zdarzenie, nie wyhamował i chcąc ominąć przewrócił się na bok. Na szczęście nikomu nic poważnego sie nie stało.

Trwa przeładowywanie ładunku naczepy ciągnika siodłowego. Po dokonaniu rozładunku naczepy prace na miejscu będą wymagały podniesienia ciągnika siodłowego z naczepą i ustawienia w pozycji transportowej na jezdni - informuje GDDKiA.

Jezdnia w kieunku Białegostoku jest zablokowana. Policja kieruje ruchem. Samochody osobowe i ciężarowe kierowane są na dodatkową jezdnię w ciągu S8. Dodatkowo samochody osobowe kierowane na : S8n Węzeł Kobylin - Droga Powiatowa 2042B Kobylin Cieszymy - Droga Gminna.

200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę