Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Zamknięte przedszkole z powodu koronawirusa

Na kwarantannę skierowanych zostało sześcioro pracowników z Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży oraz dyrektor ZSS Lucyna Antecka - potwierdziło biuro prasowe łomżyńskiego ratusza, gdy zapytaliśmy dzisiaj, czy to prawda, że w jednym z zespołów szkół wykryto u dziecka koronawirusa.

Wyjaśnień szczegółowych udzielił nam inspektor Łukasz Czech. Napisał w krótkim komunikacie: "W związku z wykryciem koronawirusa SARS-CoV-2 u dziecka uczęszczającego do Przedszkola Specjalnego nr 3, działającego przy Zespole Szkół Specjalnych nr 8 w Łomży, dyrekcja tej placówki, w porozumieniu z organem prowadzącym oraz Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną, zdecydowała o zawieszeniu zajęć w przedszkolu do końca tygodnia. Na kwarantannę skierowanych zostało sześcioro pracowników tej placówki oraz dyrektor ZSS, która obecnie pracuje zdalnie. Podjęte działania są zgodne z rekomendacjami służb sanitarnych oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej".

Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych Lucyna Antecka poinformowała na stronie miasta, że koronawirusa wykryto "u dziecka, które nie miało objawów choroby, przy okazji badań szpitalnych przed planowanym zabiegiem". Dyrektor Antecka stwierdziła, że "wszystkie osoby, które miały kontakt z zakażonym, skierowane zostały na kwarantannę. Czują się one dobrze i nie wykazują objawów choroby. Podjęte działania pozwalają na bieżące i bezpieczne funkcjonowanie szkoły". 

Mirosław R. Derewońko


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę