Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 października 2020 napisz DONOS@

Wieczorem wystąpi Grażyna Łobaszewska

Główne zdjęcie
GRAŻYNA ŁOBASZEWSKA fot. Marlena Bielińska

Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży informuje, że z przyczyn losowych nie odbędzie się występ artysty Jakuba Wociala w ramach Festiwalu Soundtrack. W niedzielny wieczór, podczas Koncertu Galowego Laureatów Festiwalu SOUNDTRACK o godz. 18.00 wystąpi Grażyna Łobaszewska.

Grażyna Łobaszewska, jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek. Porównywana z Areth Franklin czy Billie Holiday. W repertuarze ma ponadczasowe hity: „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy” czy „Za szybą”.  Występowała na licznych festiwalach muzycznych, koncertach w kraju i za granicą. Dziś wieczorem do posłuchania w Łomży.

Zapraszamy.

200829104429.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę