Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 listopada 2020 napisz DONOS@

Marszałek Podlaskiego Artur Kosicki na Kwarantannie. Był też w Łomży

Główne zdjęcie
Marszałek Artur Kosicki, wicemarszałek Marek Olbryś, prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski i wiceprezydent Andrzej Garlicki

Marszałek województwa podlaskiego, Artur Kosicki, przebywa na kwarantannie po kontakcie z zakażonym koronawirusem prezydentem Suwałk Czesławem Renkiewiczem - poinformowała rzeczniczka marszałka Izabela Smaczna-Jórczykowska. Kontakt z zakażonym był w poniedziałek, a w czwartek marszałek, z licznymi oficjelami, otwierał dworzec autobusowy w Łomży.

Na kwarantannie poza marszałkiem przebywają jego bliscy oraz radny Sejmiku Paweł Wnukowski.

W 21 września, w poniedziałek, Artur Kosicki spotkał się z Czesławem Renkiewiczem w Suwałkach podczas konferencji w klubie siatkarskim Ślepsk Malow Suwałki. Następnie okazało się, że w klubie zakażonych jest 14 osób. We czwartek, 24 września, poinformowano, że test potwierdził zakażenie u prezydenta Suwałk Czesława Renkiewicza. 

_MG_4228.jpg
Marszałek Artur Kosicki i prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski

 

We czwartek, 24 września, marszałek Artur Kosicki uczestniczył w oficjalnym otwarciu dworca autobusowego w Łomży. Czy wtedy już wiedział o zakażeniu prezydenta Suwałk nie wiemy. Podczas spotkania zachowywał się swobodnie, zdejmował nawet maskę w poczekalni dworca. Z Marszałkiem na uroczystościach byli m.in. wicemarszałek Marek Olbryś i prezydenci Łomży Mariusz Chrzanowski i Andrzej Garlicki. 

Rzeczniczka Marszałka poinformowała, że pierwszy test na obecność koronawirusa u marszałka dał wynik negatywny. Wicemarszałkowie oraz członkowie Zarządu Województwa Podlaskiego pracują jak dotychczas. Nie ma też żadnych informacji o ewentualnych ograniczeniach w łomżyńskim Ratuszu.

200829104429.jpg
Foto: Marszałek Artur Kosicki, wicemarszałek Marek Olbryś, prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski i wiceprezydent Andrzej Garlicki
Foto: Marszałek Artur Kosicki i prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski
Foto: Wiceprezydent Andrzej Garlicki, marszałek Artur Kosicki, wicemarszałek Marek Olbryś i prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę