Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 listopada 2020 napisz DONOS@

63-latek lubił perfumy wynosić

Główne zdjęcie
Fot. policja

63-latek usłyszał zarzut w związku z kradzieżą perfum w jednym z łomżyńskich sklepów - informują policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Mężczyzna miał się dopuścić kradzieży wielokrotnie.

Wczoraj łomżyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o ujęciu sprawcy kradzieży przez ochronę sklepu. Do kradzieży dochodziło na przełomie ostatnich dwóch tygodni w jednym ze sklepów na terenie miasta. Policjanci ustalili, że podejrzanym o przestępstwo jest 63-letni mieszkaniec miasta, który wynosił ze sklepu perfumy nie płacąc za nie. Zgłaszająca oszacowała straty na około 870 złotych. W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny, funkcjonariusze odzyskali część skradzionego towaru. 63-latek trafił do policyjnego aresztu, a dziś usłyszał zarzut kradzieży. Grozi za to kara do 5 lat pozbawienia wolności. 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę