Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 listopada 2020 napisz DONOS@

Pożar w Jurkach

Spaliło się poddasze i znaczna część dachu w domu jednorodzinnym w Jurkach. W akcji gaszenia bierze udział 7 zastępów straży pożarnej zawodowej i ochotniczej.

W Jurkach koło Nowogrodu, około południa, w domu jednorodzinnym wybuchł pożar. Kłęby dymu widać było już przed Nowogrodem. Na miejscu ogień wychodził na dach. Z pierwszych informacji wynika, że mężczyzna był w domu kiedy wychuchł pożar. Sąsiedzi mówili, że spał, ale obudzili go i bezpiecznie wyszedł na podwórko. 

Pracownicy ekipy remontowej, która pracowała na sąsiedniej działce, relacjonowali, że na początku nie zdawali sobie sprawy z pożaru. "Był odgłos jakby palono igły" - wyjaśniali, później zauważyli dym na sąsiednim budynku i zaczęli z sąsiadami gasić. Ktoś zadzwonił na straż, inny zaczął kamieniami rzucać w okno, aby poinformować właściciela - opowiadali.

Na poddaszu strażacy pracują w upale, kłębach dymu i po omacku.  Udział w akcji biorą ratownicy z PSP w Łomży oraz ochotnicy z Nowogrodu, Mątwicy i Zbójnej.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę