Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 listopada 2020 napisz DONOS@

Pod Nowogrodem dziecko postrzeliło dziecko

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Kilkuletnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym, kiedy jej brat postrzelił ją w rękę. Do wypadku doszło w jednej z miejscowości gminie Nowogród. Życiu dziecka nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jak wynika z pierwszych, nieoficjalnych jeszcze ustaleń Polskiego Radia Białystok, rodzeństwo w wieku około ośmiu - dziewięciu lat bawiło się pistoletem. Najprawdopodobniej była to broń pneumatyczna. W trakcie zabawy chłopiec miał strzelić w kierunku siostry i zranić ją w rękę. Dziewczynka trafiła do szpitala. 

Na razie nie wiadomo czy dzieci były pod czyjąś opieką i skąd wzięły broń. To ustalą policjanci, którzy pracują na miejscu i wyjaśniają okoliczności wypadku.

 

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę