Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Czołówka z kombajnem

Główne zdjęcie
Fot. KPP Wysokie mazowieckie

Na drodze Kalinowo Solki – Nowe Kalinowo w gminie Kulesze Kościelne, czołowo zderzył się VW i kombajn do kukurydzy. Rannego kierowcę z miejsca wypadku zabrał śmigłowiec LPR. Droga jest zablokowana.

Jak informują policjanci, około 7.30, na drodze między Kalinowo Solki – Nowe Kalinowo w gminie Kulesze Kościelne w powiecie Wysokie Mazowieckie, doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego VW kierowanego przez 30-latka i kombajnu do ścinania kukurydzy kierowanego przez 35-latka. Kierowca osobówki z obrażeniami śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala.

Na miejscu trwają czynności, aby ustalić dokładne okoliczności zdarzenia.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę