Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 października 2020 napisz DONOS@

Najechanie na tył pojazdu w Marianowie

Około 7.10 w Marianowie, dostawczy mercedes najechał na tył skręcającego w lewo dostawczego fiata. Kierowca fiata trafił do szpitala. Na miejscu ruch odbywał się w obu kierunkach, ale z utrudnieniami.

W Marianowie, na DK61 około godziny 7.10 dostawczy fiat chciał skręcić w osiedle domków. Jadąc od Piątnicy zatrzymał się, przepuszczając pojazdy z przeciwnego kierunku. Kierowca dostawczego mercedesa nie zachował ostrożności i najechał na tył fiata. Poszkodowany kierowca fiata został przewieziony do łomżyńskiego szpitala na badania.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę