Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 08 grudnia 2023 napisz DONOS@

#Misjastudent

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży to uczelnia publiczna. Studia dzienne są bezpłatne, w ofercie edukacyjnej są atrakcyjne kierunki praktyczne. Jest jeszcze czas, aby z kilkunastu ścieżek rozwoju wybrać własną drogę. Uczelnia prowadzi drugi nabór na studia.

PWSIP w Łomży jest największą uczelnią na Ziemi Łomżyńskiej. Placówka oferuje studia w trybie stacjonarnym oraz niestacjonarnym. Są to studia pierwszego stopnia z Administracji, Zarządzania, Pracy socjalnej, Pedagogiki, Filologii angielskiej, Informatyki, Technologii żywności, Automatyki i robotyki, Pielęgniarstwa, Dietetyki, Kosmetologii i Wychowania fizycznego. Studia drugiego stopnia z Administracji, Zarządzania, Informatyki, Technologii żywności, Pielęgniarstwa, oraz jednolite studia magisterskie z Prawa i Fizjoterapii. Uczelnia znana jest z aktywności społecznej, sprawnego pozyskiwania funduszy unijnych, nowoczesnej infrastruktury i licznych akcji popularnonaukowych.

W PWSIiP liczy się drugi człowiek.

Na uczelni studiuje dwa tysiące żaków, wśród nich Katarzyna Rejka, studentka Dietetyki.

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży wypada znakomicie w ogólnopolskim i prowadzonym na zlecenia Ministerstwa Nauki i Szkodnictwa Wyższego systemie monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów (baza ELA). Oznacza to, że absolwenci PWSIiP dobrze radzą sobie na rynku pracy.

Aby poznać smak akademickiego życia nie trzeba wyjeżdżać do wielkich aglomeracji, bezpłatne studia dzienne, wykładowcy akademiccy z praktycznym doświadczeniem oraz wiedzą są w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Uczelnia dysonuje infrastrukturą i sprzętem, które spełniają wymagania XXI wieku – są nowoczesne i umożliwią studentom realizację zajęć dydaktycznych w sposób nieszablonowy, np. z wykorzystaniem metod symulacji medycznej, e-learningu, nowoczesnych technologii informacyjnych.

#Misjastudent – zapraszamy!
www.pwsip.edu.pl/misjastudent/

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę