Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

MJ CUP

Aniela Galińska zawodniczka UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym podwójną złotą medalistką w Wojewódzkim Turniej Klasyfikacyjny MJ CUP Młodziczek w Tenisie.

Po pierwszej wolnej rundzie w grze singlowej  zawodniczka pokonała Michalinę Dziemianowicz (UKS RP Sport Olsztyn) 6/4 6/4.  Następnie 7/5, 6/1, ograła Julię Niźnikowską (BKS Gem Biała Podlaska). W finale turnieju Aniela wygrała z Anną Wojewodą (KS Budowlani Olsztyn) 6/1, 6/0. Łomżyński Klub w zawodach reprezentowały również Aleksandra Wawrzyniak, Laura Białucha, Aleksandra Łada oraz Izabela Czerwińska, która uplasowała się w półfinale turnieju.

W grze deblowej natomiast zwyciężyła para Aniela Galińska i Michalina Dziemianowicz pokonując w finale Izabelę Czerwińską i Aleksandrę Ładę  6/1, 6/0, tym samym Iza i Ola zajęły II miejsce w grze podwójnej MJ CUP. 

Turniej został rozegrany na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży dzięki wsparciu finansowemu Państwa Anny i Tomasza Męczkowskich – właścicieli firmy MJ Jedwabne.

materiał nadesłany

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę