Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Kury i kaczki zamknięte

Od dziś zaczęło obowiązywać rozporządzenie Minister Rolnictwa mówiące o zakazie trzymania drobiu na otwartej przestrzeni. Naczelnik wydziału rolnictwa starostwa powiatowego w Łomży Wacław Sierbiński podkreśla, że zapisy rozporządzenia dotyczą zarówno wielkich ferm jaki i małych gospodarstw z kilkoma czy kilkunastoma kurami i kaczkami.

Niestety fizycznie rozporządzenia jeszcze nikt w łomżyńskim starostwie nie widział. Minister wprawdzie je podpisał jeszcze w sobotę, ale nie zdążył się jeszcze ukazać Dziennik Ustaw z tekstem nowego prawa. Ten obowiązek musi być spełniony by zaczęły obowiązywać sankcje karne za łamanie nowego prawa. Prawdopodobnie publikacja ministerialnego rozporządzenia nastąpi jeszcze dzisiaj.
Póki co naczelnik Sierbiński apeluje do rolników z terenu powiatu łomżyńskiego o nie wypuszczanie domowego ptactwa z kurników.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę