Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Przedszkole Niepubliczne Motylek – Przedszkole inne niż wszystkie.

Motylek - przyjazny dla dzieci zdrowych i z niepełnosprawnością w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym i głębokim. Ciepło, opieka, kreatywność, otwartość to nasza wizytówka. Nie oszczędzamy na jakości. Trudne pytania: Które przedszkole spełni moje oczekiwania? Będzie miejscem bezpiecznym, rozwijającym zainteresowania, które otoczy troską najmłodszych? Na te i inne pytania odpowiadam: Przedszkole Niepubliczne Motylek!

Starannie dobrana oferta zajęć, własny, bezpieczny plac zabaw, doskonałe wyposażenie, które na bieżąco jest uzupełniane o nowe, atrakcyjne akcesoria sprzyjające rozwojowi psychomotorycznemu dzieci to wszystko brzmi jak slogan, ale w tym przedszkolu spełniamy marzenia rodziców.

Wiedza oparta wieloletnim doświadczeniem, zaufaniu rodziców i radości na małych buziach to decyduje o wysokiej jakości świadczonych usług.

W naszym przedszkolu swoje miejsce znajdą dzieci zdrowe oraz o specjalnych potrzebach edukacyjnych, dzięki indywidualnemu podejściu oraz konieczności integracji nastawionej na tolerancję i akceptację inności. Szereg zajęć specjalistycznych, między innymi terapia ręki, muzykoterapia, dogoterapia, zajęcia z psychologiem, pedagogiem specjalnym, komunikacja alternatywna PECS , logopedia, integracja sensoryczna, rehabilitacja, trening umiejętności społecznych pomogą dzieciom zmniejszyć deficyty rozwojowe i otworzyć się na świat. Bogata oferta zajęć dodatkowych, w skład których wchodzą zajęcia taneczno-rytmiczne, język angielski, gimnastyka ogólnorozwojowa i korekcyjna rozwinie wrażliwość, kreatywność i umiejętności Twojego dziecka.

Od listopada 2020 roku planujemy otworzyć oddział przedszkola w nowym budynku, który znajduję się w bliskiej okolicy obecnej siedziby. Budynek będzie przestronny, nowocześnie wykończony i wyposażony z dużym własnym placem zabaw. 

Bogata baza dydaktyczna i asortymentowa naszego przedszkola, wykwalifikowana kadra oraz mało liczne grupy: powszechna i terapeutyczna zapewnią optymalny rozwój. Ponadto posiadamy specjalistyczny sprzęt: wózki, krzesełka do karmienia oraz stały nadzór kamer dzięki zainstalowanemu monitoringowi, do którego mają dostęp również rodzice. Dzieci mogą liczyć na domowe, smaczne posiłki, przygotowywane przez naszą kuchnię RDA Katering (https://www.facebook.com/RDA-Katering-102000674891521/?modal=admin_todo_tour )

„Pozwólmy dzieciom zamienić się w wielobarwne, szczęśliwe motyle!”

Przedszkole Niepubliczne Motylek
Ul. Ks Janusza I 1/33
18-400 Łomża

Tel.: 577 016 220

e-mail: motylek.sekretariat@gmail.com

https://www.facebook.com/Przedszkole-Niepubliczne-Motylek-502612953261550/


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę