Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Przygotowania do budowy przedłużenia Meblowej

Główne zdjęcie
Ul. Meblowa

Można zgłaszać uwagi i wnioski do postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na budowę drogi ul. Wojska Polskiego – ul. Nowogrodzka, czyli przedłużenia ul. Meblowej.

Sprawa dotyczy ulicy Meblowej od ronda Kozłowskiego na ul. Wojska Polskiego do Nowogrodzkiej oraz ulic przyległych: Grabowej i Jaworowej, które mają się z nią łączyć.

Z uwagi na pandemię, w przypadku braku mozliwości osobistego zapoznania się z aktami sprawy, urzędnicy proszą o kontakt telefoniczny z osobą prowadzącą sprawę (tel. 86 215 67 92) lub pocztą elektroniczną (m.borawska@um.lomza.pl) celem ustalenia sposobu udostępnienia akt. Zainteresowane strony mogą także, za pośrednictwem poczty lub przez biuro podawcze, składać pisemne uwagi i wnioski. 

W tej chwili trwa opracowywanie dokumentacji projektowej i mieszkańcy mogą zgłaszać swoje uwagi. Jak przekazuje Grzegorz Daniluk, kierownik Kancelarii Prezydenta Miasta, w tym roku planowane jest ogłoszenie przetargu na wykonanie tej inwestycji.
Ulica przewidziana jest jako jedno jezdniowa, z prawo i lewo skrętami, z rondem przy ul. Jaworowej, z chodnikiem i ścieżką rowerową. 

Przypomnijmy, w maju Prezydent odebrał promesę na 10,6 mln zł z Funduszu Dróg Samorządowych na budowę ul. Grabowej oraz przedłużenia ul. Meblowej od ul. Wojska Polskiego do ul. Nowogrodzkiej. Przyrzeczenie obejmuje 70% planowanej inwestycji. Obie mają zostać zbudowane do końca 2022 roku.

Załączniki


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę