ŁKS 1926 Łomża wygrywa ze Spartą Szepietowo

Radość Łukasza Wojno po zdobyciu pierwszej bramki

3:2 wygrywa ŁKS 1926 Łomża ze Spartą Szepietowo na stadionie przy ul. Zjazd w Łomży. Hat tricka zaliczył Łukasz Wojno, grający w barwach ŁKS-u 1926 z numerem 17.

Pierwsza połowa nie wyglądała ciekawie. Gra głównie w środku boiska. Dużo przypadkowych wykopów piłki. Częste utraty, zmienne posiadanie piłki przez oba zespoły. Nikt poważnie nie zagroził bramce przeciwnika. Częste długie podania na połowę przeciwnika kończyły sie albo pod nogami obrońców albo w rękach bramkarza. Na trybunach zebrana publiczność, w liczbie około 300 osób, nie miała porywającego widowiska. Kibice zamiennie przyśpiewkami zachęcali raz jedną drużynę raz drugą do walki i bramek.

Po zmianie stron obraz gry nie wiele się zmienił, chociaż zawodnicy ŁKS 1926 Łomża zaczęli częściej bywać pod bramką gości. W 53 minucie Kamil Tomczyk dobija odbity strzał, ale prosto w bramkarza gości. Po dość szybkiej ładnej akcji w 55 minucie obok bramki strzela zawodnik ŁKS-u. W 58 minucie po ładnym dośrodkowaniu w pole bramkowe nogę dostawia Łukasz Wojno i ŁKS 1926 Łomża zdobywa pierwszą bramkę. Gra ożywia się, ŁKS naciska na drużynę gości, częściej możemy oglądać celne strzały.

W 80. minucie po ładnym dośrodkowaniu i jeszcze ładniejszej główce Sparta wyrównuje 1:1.

85 minuta, podanie Mateusza Jastrzsębskiego w pole karne z prawie połowy boiska i po ładnym strzale z pierwszej piłki Łukasz Wojno podwyższa wynik na 2:1.

Szybka odpowiedź Sparty. Dośrodkowanie z narożnika boiska w pole bramkowe, zawodnik gości główką odbija w środek pola i do pustej bramki w 86 minucie strzela Damian Płotczyk 2:2.

90 minuta, koncówka meczu, znowu podanie Mateusza Jastrzębskiego w pole bramkowe i pewny strzał Łukasza Wojno ustala wynik meczu na 3:2 dla ŁKS 1926 Łomża.

Druga połowa znacznie ciekawsza z wyraźną przewagą gospodarzy.