Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Policja nadal ściga dwóch zbiegów z Zakładu Karnego w Czerwonym Borze.

Trwają poszukiwania dwóch zbiegów z Zakładu Karnego w Czerwonym Borze. Mimo, że zakrojone są na szeroką skalę, dotychczas nie udało sie ustalić miejsca ich pobytu - powiedział Radiu Białystok komisarz Adam Fabian - rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie. Nie mają szans na ucieczkę za granicę, gdyż o ich ucieczce powiadomione zostały wszystkie przejścia graniczne. Policja apeluje do wszystkich osób, które mają w tej sprawie jakiekolwiek informacje o kontakt z telefonem w Zambrowie, numer 276 33 33. Policja zapewnia anonimowość. Przypomnijmy, że dwaj 20-latkowie uciekli z półotwartego zakładu w Czerwonym Borze we wtorek. Rano oddelegowano ich do prac przy budowie muru ogradzającego zakład. Wykorzystali chwilową nieuwagę nadzoru i zbiegli.


Obaj odbywali karę 2 lat pozbawienia wolności; jeden za włamania do altan ogrodowych, a drugi za rozbój na nieletnim. Mieli duże szanse na przedterminowe zwolnienie. Ucieczką szanse te przekreślili, grożą im dodatkowe dwa lata więzienia za samowolne oddalenie się . Jeden ze zbiegów jest mieszkańcem Białegostoku, drugi mieszka pod Ostrowią Mazowiecką.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę