Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lutego 2023 napisz DONOS@

Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej

Młodzi piłkarze rywalizowali na obiekcie „Moje Boisko - Orlik 2012” przy ulicy Bernatowicza 4, w ramach „Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej” dla młodzieży, która spędza wakacje w Łomży.

Do turnieju przystąpili zawodnicy zamieszkujący „starą” część miasta. W związku z sytuacją epidemiologiczną, dla zachowania względów bezpieczeństwa, piłkarze rywalizowali w drużynach złożonych z trzech zawodników. Spotkania rozgrywane były systemem “każdy z każdym”. W upalną pogodę udało się wyłonić zwycięzców imprezy. Najlepszą okazała się drużyna „DB7” z kapitanem Danielem Baczewskim na czele. W zaciętym finale, który rozstrzygnął się dopiero w dogrywce, „DB7” pokonali drużynę „Białych orłów” pod pieczą Piotra Bogdańskiego.
Pamiątkowe koszulki i medale dla wszystkich zawodników ufundował dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łomży, Jerzy Łuba. - Gratulujemy wszystkim zawodnikom zdobytych bramek, twardej gry w duchu fair play i zapraszamy za rok – zachęcał na zakończenie Wojciech Klimaszewski, animator obiektu sportowo – rekreacyjnego „Moje Boisko - Orlik 2012" -  na kolejny wakacyjny turniej piłki nożnej dla młodzieży pozostającej w mieście.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę