Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Praca doktorska na temat Zambrowa nagrodzona!

Praca doktorska na temat miasta Zambrów otrzymała II nagrodę w ogólnopolskim Konkursie na najlepsze prace doktorskie dotyczące samorządu terytorialnego i zagadnień decentralizacji obronione w 2004 roku. Konkurs został zorganizowany przez Wydawnictwo i Redakcję miesięcznika „Samorząd Terytorialny”. Przewodniczącym Kapituły Konkursowej był prof. Michał Kulesza.

Autorką nagrodzonej rozprawy pod tytułem „Kształtowanie wizerunku Zambrowa w świadomości mieszkańców a tożsamość miasta” jest Ewa Glińska, która na co dzień pracuje na stanowisku adiunkta w Katedrze Marketingu i Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Politechniki Białostockiej. Rozprawa obroniona przez dr Ewę Glińską ma charakter interdyscyplinarny, łączy w sobie zagadnienia z zakresu marketingu terytorialnego, jak też z socjologii miasta. Jak podkreśla sama Autorka - celem pracy było nakreślenie strategii promocji miasta w odniesieniu do różnych grup mieszkańców Zambrowa. Ewa Glińska zapewnia, że wskazane w rozprawie metody i formy promocji miasta znajdą zastosowanie w praktyce - zostaną wykorzystane w działaniach komórki ds. promocji w Urzędzie Miasta Zambrów, w której sama pracuje. Obecnie Autorka przygotowuje publikację książkową swojej rozprawy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę