Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

ŁOMŻA VIVE KIELCE

Główne zdjęcie
Jagoda Iwańczuk, Prezes VAN PUR S.A. i Bertus Servaas, prezes KS VIVE Handball Kielce S.A. fot. Patryk Ptak/Łomża Vive Kielce

Marka Łomża została tytularnym sponsorem 17-krotnych Mistrzów Polski w piłce ręcznej i zwycięzców Ligi Mistrzów z 2016 roku. Jak informuje Kielecki klub, od nowego sezonu zespół występować będzie pod nazwą ŁOMŻA VIVE Kielce.

Marka piwa Łomża należy do firmy VAN PUR S.A. , a produkcja od 1968 roku odbywa się w browarze w Łomży. Dziś produkowane jest tutaj 1 mln hektolitrów złotego trunku rocznie - informuje firma na swojej stronie internetowej. Moce produkcyjne generuje 12 nowoczesnych tankofermentatorów cylindryczno-stożkowych – każdy o pojemności 2100 hektolitrów. 

Bardzo nas cieszy, że możemy połączyć siły w tak szczególnym dla zespołu momencie - mówiła Jagoda Iwańczuk, Prezes VAN PUR S.A., właściciela marki Łomża - Wierzymy, że wspólnie sprawimy, iż  ŁOMŻA VIVE Kielce, jedna z najlepszych drużyn w Europie, będzie walczyć o kolejne triumfy w Lidze Mistrzów.

Podpisana 4-letnia umowa sponsorska zakłada m.in. obecność ŁOMŻY na koszulkach zawodników. Logo sponsora umieszczane będzie na bandach reklamowych podczas spotkań, ściankach konferencyjnych, autokarze zespołu oraz zaproszeniach i biletach, wykorzystywane w kanałach social mediowych drużyny, a także eksponowane będzie podczas krajowych rozgrywek PGNiG Superligi, EHF Ligi Mistrzów i w materiałach wideo przygotowywanych przez Telewizję Klubową ŁOMŻA VIVE Kielce. Marka Łomża uzyska prawo do wykorzystywania wizerunku zawodników i zespołu.

- Wierzę, że łącząc dwa miasta, Łomżę i Kielce - mówił prezes KS VIVE Handball Kielce S.A., Bertus Servaas podczas uroczystego podpisania umowy -   stworzymy w kolejnych sezonach piękny projekt, wspaniały zespół, który przysporzy nam wszystkim wielkich emocji i powodów do dumy.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę