Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

21-latek z narkotykami

Główne zdjęcie
Fot. policja

Kolneńscy kryminalni zatrzymali 21-latka z zarzutem posiadania znacznej ilości środków odurzających. Mężczyzna na widok policjantów miał wyrzucić torebkę z zawartością brązowego proszku. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Podejrzany usłyszał już zarzut.

W poniedziałek, około godziny 19, w okolicach miejscowości Grabowo, policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kolnie zatrzymali 21-latka, który na ich widok odrzucił foliową torebkę z zawartością brązowego proszku. W rozmowie z funkcjonariuszami mężczyzna przyznał, że odrzucona torebka należy do niego. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina w ilości aż 101 gramów.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę